עו"ד משה מנור

עורך דין משה מנור

יליד 1978, נשוי לקרולין ואב לרומי, יהב ויגל, תושב העיר אשקלון.

בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) מטעם המסלול האקדמי המכללה למנהל.

משה התמחה בפרקליטות מחוז דרום, ובהמשך עבד כעורך דין מן המניין במשרד עורכי הדין דרור ברוטפלד ושות', שם ניהל תיקי ליטיגציה גדולים ומורכבים בתחום המסחרי והאזרחי.

 

נשמת אפו של משה הינה הליטיגציה. הוא בעל ידע וניסיון רב בייצוג של תאגידים, אנשי עסקים ולקוחות פרטיים שונים בבתי המשפט ובתי הדין בישראל. תפיסת עולמו בייצוג לקוחותיו הנה כניסה לנעליו של הלקוח, והכרת הלקוח על בוריו, הן בתחום הספציפי אליו פנה הלקוח לשם בקשת סיוע, והן בהיכרות כללית ומעמיקה, ככל שניתן, עם הלך חייו של הלקוח - כל זאת על מנת לסייע ללקוח ולהשיג עבורו את התוצאה הטובה והנכונה ביותר - הן המשפטית והן העסקית, ולעיתים גם הבינאישית/ משפחתית.

משה מלווה, מייעץ ומייצג באופן שוטף ובהצלחה את לקוחות המשרד בעיקר בסכסוכים חוזיים מורכבים מעולם המסחר, דיני התאגידים והשותפויות. מומחיותו היא בבניית אסטרטגיה ספציפית לכל תיק וליווי בהליכי מו"מ ועד לליווי וייצוג הלקוחות בערכאות המשפטיות. בנוסף, הוא בעל ניסיון רב בליווי סכסוכים שונים בדיני המקרקעין, כגון, קונפליקטים בתחום הנדל"ן המסחרי, מחלוקות במסגרת התחדשות עירונית וייצוג בהפרות הסכמי מכר. יתר על כן, משה מלווה ומייצג רוכשים רבים בתיקי ליקויי בנייה כנגד חברות בנייה רבות בישראל.    

תחום נוסף בו משה מתמחה הינו בדיני העבודה. הוא מייעץ, מלווה ומייצג באופן שוטף הן מעסיקים שונים והן עובדים רבים, החל מייעוץ שוטף, דרך ליווי בשימועים, ועד ייצוג בתביעות בבית הדין לעבודה.

כמו כן, משה נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים בארץ בנושא ההתעמרות במקום העבודה – נושא רגיש וחשוב באופן מיוחד עבורו מזה מספר שנים, בהן הוא מלווה ומייצג נפגעי התעמרות שונים, כמו גם מרצה בכנסים שונים ברחבי הארץ.    

 

יתר על כן, למשה ניסיון עשיר בתחום דיני חדלות הפירעון, ובייצוגם של נושים וחייבים, מסחריים ופרטיים, הליכי כינוס נכסים, הליכי פשיטת רגל והליכי גבייה בהוצאה לפועל.  

משה מקפיד ליטול חלק בהשתלמויות שעורכת לשכת עורכי הדין בכל תחומי עיסוקו. בנוסף לעיסוקו המקצועי, וכחלק מתרומתו לקהילה, משה פעיל מזה שנים רבות בתחום ההגנה על בעלי החיים.

משה שירת במילואים בגדוד חי"ר משך שנים רבות בתפקידי פיקוד שונים, עד הגיעו לגיל פטור משירות.

עורך דין משה מנור