דיני עבודה

מורכבותם של חוקי העבודה בישראל, כמו גם המאמצים לאכיפתם על ידי הרשויות, מחייבות כיום כל מעסיק בייעוץ וליווי משפטי מקצועי וצמוד.

משרדנו מתמחה בדיני עבודה ומספק שירותים משפטיים שוטפים למעסיקים רבים ומגוונים, והכול מתוך הכרות מעמיקה עם החוקים, התקנות, הפסיקות העדכניות והנהוגות בתחום, ולא פחות חשוב מכך, תוך הכרת אופיו של משק העבודה הישראלי. מאידך, משרדנו מייצג גם עובדים רבים שזכויותיהם נפגעו במקום עבודתם, ומלווה אותם מראשית הדרך מול המעסיק, דרך ייצוג בשימועים, ועד לליווי בבתי הדין לעבודה.

היתרון של משרדנו בייצוג עובדים, הוא ההיכרות והניסיון בייצוג מעסיקים רבים, מה שמקנה למשרדנו זווית ראייה רחבה ונכונה על הדרך הנכונה בייצוגו של העובד.  

למשרדנו ניסיון רב במתן חוות דעת משפטיות בסוגיות שונות, ועריכת הסכמי עבודה מגוונים, ואלו נעשים תמיד מתוך ראיית התמונה הכוללת והצגת שלל האפשרויות הקיימות בפני הלקוח, לשם השגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

בנוסף, משרדנו נחשב לאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום ההתעמרות במקום העבודה. משרדנו הינו אחד המשרדים החלוצים אשר מתמחים בתחום מורכב ורגיש זה מזה מספר שנים, ומלווה עובדים רבים, אשר נפגעו כתוצאה מהתעמרות במקום עבודתם, החל בייעוץ משפטי ותמיכה אישית, וליווי צמוד לנפגע ההתעמרות – אשר מאפייני פגיעתו אף דומים לעיתים למאפייני נפגע מהטרדה מינית - ועד הגשת תביעות לבית הדין לעבודה.