חדלות פירעון - הוצאה לפועל ופשיטות רגל

ייצוג נושים:  

למשרדנו ניסיון רב בתחום הגבייה, כאשר אנו מספקים שירותי גבייה והוצאה לפועל שוטפים לחברות פרטיות ולבעלי עסקים, ואף מגיעים להצלחה רבה ולגבייה באחוזים גבוהים ובסכומים שמגיעים למאות אלפי ש"ח בשנה.

 

תחום הגבייה נחשב לתחום "שחור" ומורכב. שיחות ופגישות עם חייבים מטיבן וטבען אינן פשוטות, ולשם כך דרושה מיומנות, הקיימת במשרדנו, על מנת לבצע גבייה יעילה ומהירה של החוב, לעיתים, אף מבלי לפתוח תיק בהוצאה לפועל ומבלי להשקיע כספים נוספים.  

 

גם ההליכים בלשכת ההוצאה לפועל דורשים מומחיות והכרת החקיקה על בוריה, כדי לעשות שימוש נכון וחכם בכלים שהחוק נותן בידינו, על מנת לבצע גבייה מקסימאלית ובזמן הקצר ביותר. למשרדנו יש את הידע והמומחיות לכך.

ייצוג חייבים:

מן הצד השני של המתרס, למשרדנו יש ניסיון עתיר שנים בייצוגם של חייבים רבים אשר נקלעו לחובות, הן בהליכי הוצאה לפועל והן בהליכי פשיטת רגל. הליכים של חדלות פירעון הינם קשים ומורכבים מאוד עבור החייב ומשפחתו, ולכן פעמים רבות הליווי, כפי שהוא ניתן על ידי משרדנו, כולל לא רק פן משפטי ומקצועי, אלא גם ליווי צמוד ותומך, הקשוב לנפשו של החייב. עבור כל חייב שמשרדנו מייצג נבנית מלכתחילה, בשיתוף עם החייב (ואם הוא מעוניין או שהדבר נחוץ גם עם בן/בת הזוג והמשפחה), תכנית הבראה, אשר בסופה החייב עתיד להשתחרר מחובותיו בתשלום הנמוך ביותר, בזמן הקצר ביותר, ולא פחות חשוב - בכבוד.